darmowa dostawa PlumBum

Kulki Gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla. Witaj na PlumBum!

 

Plum Bum - intymne akcesoria

Jest takie powiedzenie, że piękno i zdrowie pochodzą z wnętrza. Dbając o naszą urodę i kondycję powinnyśmy także zwracać uwagę na zadbanie o nasz organizm od wewnątrz.

Jedne z ważniejszych organów, o które powinnyśmy się zatroszczyć to mięśnie dna miednicy zwane potocznie mięśniami Kegla. Ciąża, poród i zwyczajny upływ czasu powodują, że mięśnie te rozluźniają się i wiotczeją.

Plum Bum – polska marka, która wychodzi  naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet tworząc wyjątkowe kulki gejszy. Dzięki systematycznemu używaniu kulek dopochwowych nasze mięśnie Kegla będą zawsze w formie. Zestaw Plum Bum składa się z dwóch rodzajów kulek waginalnych o różnej wadze dla początkujących i zaawansowanych. Ciężarki w kuleczkach Kegla wchodzących w skład zestawu progresywnego Plum Bum otulone są delikatną silikonową powłoką z subtelnym, kobiecym designem. Codzienne 15 minut intymnej siłowni z użyciem kulek do ćwiczenia mięśni Kegla Plum Bum pozwoli szybko wrócić do formy po porodzie oraz uniknąć w przyszłości  wielu przykrych dolegliwości, takich jak nietrzymanie moczu, które powoduje dyskomfort codziennego życia.

Co nowego?
Kikimora dla mnie to więcej niż magazyn rodzica

Dużo miesięczników dla rodziców przedstawia nam świadomego rodzica jako człowieka, który pięknie urządzi pokoik dziecka i zakupi dla niego ubranka od polskich projektantów. Oczywiście bawełniane:)

Na  naszym rynku jest też magazyn KIKIMORA- magazyn rodzica, tu w pięknym wydaniu możemy znaleźć nie tylko tylko zdjęcia pięknie wystylizowanych dzieci, ale również ciekawe reportaże. Wywiady z artystami tworzącymi przestrzeń dla dzieci, informacje o zdrowym życiu.

Magazyn ten zamieścił również krótką informację na temat intymnej siłowni. Wspomina o dużym atucie naszych kuleczek Kegla. Są one stworzone przez kobiety dla kobiet. Dodam tylko, że same testowałyśmy wiele kuleczek. Analizowałyśmy ich funkcjonalność, designe, wytrzymałość, elastyczność i jakość. Zleciłyśmy również przeprowadzenie testów dermatologicznych co też było trudnym zabiegiem, bo większość firm nam odmawiała.

Ostatecznie udało nam się stworzyć kuleczki progresywne o pięknym kolorze i optymalnym kształcie, które pomagają  kobietom poprawić swoje życie. Dzięki tym staraniom jesteśmy jedyną polską marką tworzącą funkcjonalne, zdrowe, przetestowane dermatologicznie, silikonowe kuleczki do mięśni dna miednicy.

Dziś jestem z nas bardzo dumna :)

Polecane produkty

ŻEL NAWILŻAJĄCY FEMINUM ŻEL NAWILŻAJĄCY FEMINUM
Producent: Master Pharm
Cena: 20,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl