darmowa dostawa PlumBum

Zasady korzystania z materiałów

Kontakt PR

Nasze materiały są bezpłatne i dostępne dla wszystkich pod warunkiem, że są zgodne z naszymi warunkami użytkowania. Jednak, aby pobrać obrazy o wysokiej rozdzielczości trzeba zapisać się do naszej listy mediów darmo. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

PlumBum chroni swoje własne prawa i prawa fotografów od jakiegokolwiek naruszenia lub nadużycia. Jest zatem sprawą najwyższej wagi, aby używać te materiały z najwyższą starannością i według poniższych zasad użytkowania:

• W przypadku korzystania z PlumBum Do pobrania , to zawsze musi być jasne, że obraz pochodzi z PlumBum.
• Jeśli nazwa fotografa jest podana, to należy zawsze podawać.
• Nie wolno manipulować i edytować materiałów z PlumBum .
• Korzystanie z materiałów z PlumBum wymaga uprzedniej zgody PlumBum.


Prawa autorskie


Własność intelektualna jest chroniona przez prawo. PlumBum i fotografowie rezerwują wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej związane z obrazami. PlumBum i fotografowie nie są gotowi tolerować jakiegokolwiek naruszenia ich praw, ani też utraty lub uszkodzenia ich dobrej woli spowodowanych takim naruszeniem. Postępowanie sądowe będą rozpoczynane bez uprzedzenia w przypadku jakiegokolwiek naruszenia praw własności intelektualnej nadanej PlumBum i / lub fotografom.To samo stosuje się w przypadku naruszenia warunków użytkowania.

Do pobrania
Zasady korzystania z materiałów
 
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl