darmowa dostawa PlumBum

Sposób dostawy

 

 

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską DHL, Pocztę Polską i za pośrednictwem Paczkomatów.
Gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.
Kurierzy firmy DHL doręczają nasze paczki w dni robocze w godz. 8 – 17.

Paczkomaty to wygodny system skrytek pocztowych, który służy do odbierania paczek o dowolnej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Aby otworzyć skrzynkę i odebrać swoją przesyłkę, wystarczy wpisać kod i numer telefonu na panelu Paczkomatu. Możesz to zrobić, o każdej porze.
Jeśli w ciągu 3 dni nie odbierzesz swojego zamówienia, przesyłka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost, o adresie którego zostaniesz poinformowany SMS-em i e-mailem,a po upływie kolejnych 14 dni przesyłka zostanie zwrócona (opłata za zwrot jest równe kwocie nadania przesyłki).

Listonosz dostarcza przesyłkę pod wskazany adres w godzinach ustalonych przez Pocztę Polską. Przesyłka jest wydawana przez listonosza osobie, do której zaadresowana jest przesyłka, lub osobie upoważnionej do odbioru.
W przypadku gdy mieszkanie jest zamknięte listonosz pozostawia awizo i paczkę można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni roboczych.Do odebrania przesyłki nie jest niezbędne awizo ani numer przesyłki, wystarczy dowód osobisty.

 

Koszt dostawy
Sposób dostawy
Dyskretna paczka
Czas dostarczenia paczki
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl