darmowa dostawa PlumBum

O kulkach

O kulkach PlumBum

Kulki dopochwowe PlumBum są przeznaczone dla kobiet aktywnych, świadomych swojego ciała i pragnących dbać o zdrowie oraz kondycję także w obszarze zdrowia intymnego.

Kulki pomagają utrzymać mięśnie dna miednicy w doskonałej formie. A to właśnie one odpowiedzialne są za utrzymanie macicy we właściwym położeniu, kontrolowanie pęcherza i za zwiększenie przyjemności seksualnej podczas stosunku. Regularne używanie kulek PlumBum ułatwia przygotowanie do porodu, powrót do formy po ciąży, a także pomaga w zmniejszeniu lub całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu.

W pierwszej połowie XX wieku, amerykański ginekolog, dr Arnold Kegel opracował naukowe podstawy rehabilitacji mięśni łonowo-guziczkowych (potocznie nazywanych mięśniami Kegla). Ćwiczenia doktora Kegla polegające na rytmicznym zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni, miały powodować ich wzmocnienie i polepszenie komfortu pań cierpiących na niewydolność pęcherza moczowego.

Ćwiczenia mięśni dna miednicy są dużo łatwiejsze gdy podczas intymnego treningu stosuje się kulki waginalne. Ćwiczenia mięśni Kegla są bezpieczne i efektywne. Można wykonywać je dyskretnie w dowolnej chwili i miejscu, a ćwicząc regularnie przyczyniamy się do polepszenia ich kondycji i dbamy o jakość naszego zdrowia intymnego.

ZACZNIJ SWÓJ TRENING JUŻ DZIŚ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl