darmowa dostawa PlumBum

Nasi eksperci

Jesteśmy tu dla Ciebie. Stworzyłyśmy markę, która wspiera kobiety w dbaniu o zdrowie intymne i zachęca do czerpania radości ze swojej kobiecości niezależnie od wieku.

Realizując naszą misję, chcemy, aby PlumBum było dla Ciebie nie tylko źródłem przyjemności, ale także wiedzy i praktycznych wskazówek, dzięki którym w pełni zadbasz o to, co najważniejsze - o Twoje kobiece zdrowie.

Dzielimy się naszym doświadczeniem jako mamy i kobiety. Jednocześnie sięgamy po wiedzę i doświadczenie ekspertów, którzy od lat specjalizują się w poradnictwie związanym ze zdrowiem intymnym i satysfakcją seksualną kobiet.

  • Elżbieta Kaden

magister położnictwa, rehabilitantka mięśni dna miednicy w leczeniu zachowawczym, szefowa Poradni  Wczesnej Rehabilitacji Poporodowej i Uroginekologicznej Centrum Medycznego Żelazna oraz konsultant w NZOZ Renort.

  • Karo Akabal

Licencjonowany Sex Coach, założycielka Sex & Love School, trenerka przyjemności i intymnej komunikacji w związkach, propagatorka świadomej edukacji seksualnej w rodzinie, autorka magazynu on-line „Listy od Karo” z cotygodniowymi bezpłatnymi lekcjami spełnionego życia, na które zapisać się można na stronie www.KaroAkabal.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl