darmowa dostawa PlumBum

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Do czego służą kulki Kegla?

Kulki Kegla zwane także kulkami gejszy, waginalnymi, kulkami rozkoszy lub kulkami miłości służą do ćwiczenia i wzmocnienia mięśni pochwy. Używają ich kobiety, które chcą dbać o swoje intymne zdrowie i kondycję. Szczególnie w celu zapobiegania problemom z nietrzymaniem moczu, który dotyka co ósmą kobietę w wieku do 39 lat i co drugą po menopauzie. Ćwiczenie mięśni dna miednicy z użyciem kulek kegla to także przygotowanie do mniej bolesnego porodu oraz powrót do formy po ciąży. Regularne stosowanie kulek gejszy przekłada się na zwiększenie satysfakcji z seksu dla obu partnerów.

 • Czy używając kulek Kegla nie zostanę uznana za zbyt rozwiązłą?

Rozważasz zakup kulek waginalnych, ale obawiasz się, jak to o Tobie świadczy? Błąd. Zdziwisz się, jak wiele Twoich koleżanek już ich używa. Dbanie o kondycję mięśni Kegla to naturalna potrzeba świadomej kobiety. Stosowanie kulek progresywnych jest zalecane przez lekarzy zwłaszcza dla młodych mam i kobiet, które przechodzą menopauzę. To także świetne rozwiązanie dla tych, które chcą zwiększyć swoje doznania erotyczne.

 • Komu są zalecane kulki Kegla?

W szczególności:

 • przyszłym mamom, które świadomie chcą przygotować się do mniej bolesnego porodu
 • mamom, które są po porodzie, czują, że mięśnie pochwy są bardzo rozluźnione i chcą wrócić do formy sprzed ciąży
 • kobietom po trzydziestce, które chcą dbać o swoje ciało i jego kondycję, a stosowanie kulek Kegla to świetny sposób zapobiegania trudnościom z nietrzymaniem moczu, które są powszechnym problemem kobiet
 • kobietom chcącym czerpać większą radość z seksu

 

 • Jak aplikować kulki Kegla?

Aplikacja kulek waginalnych jest bardzo prosta. Przypomina włożenie tamponu do pochwy. Aplikując kulki, rozluźnij mięśnie i zadbaj o optymalną dla siebie pozycję – na stojąco lub leżąco. Rekomendujemy także zastosowanie lubrykantu, który ułatwi ich aplikację.

 • Kiedy używać kulek?

Kulek powinnaś używać w trakcie aktywności fizycznej. Leżenie na kanapie i czytanie książki odpada, bo nie przyniesie oczekiwanych efektów. Świetną okazją do ćwiczenia mięśni pochwy z użyciem kulek jest spacer, jogging, czy trening na siłowni. Kulki świetnie pracują także wówczas, gdy biegasz za swoim dzieckiem po placu zabaw, albo krzątasz się po mieszkaniu, wykonując domowe czynności.

Dodatkowo:

Kulek możesz używać: w czasie seksu, przygotowując się do porodu, po porodzie

Kulek nie możesz używać: w czasie miesiączki

W okresie ciąży – skonsultuj ze swoim lekarzem

 

 • Jak długo nosić Kulki?

Zacznij od kilku minut. Do wszystkiego, co nowe, organizm musi się przyzwyczaić, pozwól mu na to. Dla lepszych efektów zalecamy ćwiczenia z kulkami codziennie. W miarę upływu czasu, wydłużaj czas sesji z kulkami. Ale pamiętaj, żeby nie przekroczyć jednorazowo 3 godzin.

 

 • Po jakim czasie odczuję efekty?

Ciało każdej z nas jest inne. Niemniej, pierwsze znaczące efekty powinnaś poczuć już po upływie kilku tygodni, pod warunkiem regularnych ćwiczeń.

 • Czy zmienia się sposób, w jaki chodzę, kiedy mam włożone Kulki?

Nie. Mięśnie pochwy cechują się dużą elastycznością i dopasowują się do Twoich kulek, dzięki temu masz zapewnioną dyskrecję i komfort używania.

 • Dyskomfort czy przyjemność – co będę czuła po włożeniu kulek?

Dyskomfort może pojawić się tylko na początku ich stosowania, kiedy jeszcze nie wyczułaś w pełni swojego ciała. A także w sytuacji, kiedy wielkość kulek jest nieodpowiednio dobrana. W dłuższej perspektywie noszenie kulek to prawdziwa przyjemność.

 • Co zrobić, kiedy budowa mojego ciała nie pozwala na właściwe zaaplikowanie kulek progresywnych?

Każda z nas jest inna. Zdarzają się sytuacje, w których podwójne kulki progresywne wysuwają się z pochwy. Jest na to sposób! Kulki PlumBum zrobione są z najwyższej jakości silikonu, dzięki temu możesz bez uszkodzenia przeciąć je na pół i aplikować pojedynczą kulkę.

 • Jak rozmawiać z partnerem o tym, że używam kulek Kegla?

Część kobiet wstydzi się bądź ma obawy przed otwartą rozmową z partnerem o tym, że używa kulek Kegla. Zupełnie niepotrzebnie. Jeśli stosujesz Kulki to świadczy o tym, że dbasz o swoje ciało, jesteś pewną siebie i aktywną kobietą. Mężczyźni to w nas uwielbiają! Poza tym, powrót do formy po porodzie, czy ćwiczenie mięśni, aby utrzymać je w dobrej kondycji także dla lepszego seksu to także ważna kwestia dla Twojego partnera. Twój cudowny orgazm, to także rozkosz dla niego.

 • Czy kulki Kegla to gadżet dla par?

Kulki gejszy to rewelacyjny gadżet do łóżka dla par. Jeśli jesteście parą otwartą na testowanie akcesoriów zwiększających doznania podczas seksu nie może ich zabraknąć w Waszej sypialni.

 • Czujesz ból w pochwie po używaniu kulek gejszy czy to znaczy, że coś się stało?

Po wyjęciu kulek odczuwasz ból podobny do tego przed miesiączką? Prawdopodobnie masz zakwasy mięśni pochwy. Są spowodowane tym, że zbyt długo nosiłaś kulki, albo użyłaś zbyt ciężkich na początek. W takiej sytuacji zrób sobie 1-2 dni przerwy. Następnie spróbuj użyć lżejszych i w krótszych sesjach.

 

Budowa Kulek Kegla
Rozmiary Kulek Kegla

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl