darmowa dostawa PlumBum

Jak używać

Jak używać

Każda z nas jest inna i ma w innej kondycji mięśnie Kegla, dlatego do ćwiczeń należy podejść w sposób dopasowany do własnych możliwości.

Ćwiczenia intymne należy zacząć od większych tzn. lżejszych kulek.

Ćwiczenia z kulkami można zacząć od kilku minut i stopniowo wydłużać czas ich noszenia. Gdy kulki się wysuwają, warto jeszcze zacisnąć mięśnie i na dłuższą chwilę przytrzymać je wewnątrz pochwy. Jeśli mięśnie dna miednicy są na tyle wzmocnione, że większe kulki bez problemu utrzymują się w pochwie, należy zmienić je na mniejsze i cięższe.

Mięśnie Kegla ćwiczysz przy okazji, a kulki waginalne najlepiej działają, gdy jesteś w ruchu! Możesz w nich wykonywać codzienne obowiązki domowe, zawodowe, iść na zakupy, na spacer. Twój ruch sprawia, że kulki się poruszają i drgają. W tych ćwiczeniach najważniejsza jest regularność.

Kulki powinno się zakładać codziennie i nosić je od kilku do kilkudziesięciu minut.

Mięśnie dna miednicy, jak każde inne mięśnie w organizmie, można przetrenować. Czasami podczas ćwiczeń może pojawić się efekt pobolewania w dolnej części brzucha. Jest to oznaka zmęczenia mięśni, czyli tak zwane zakwasy, wówczas zaleca się zaprzestanie ćwiczeń na 1-2 dni. Gdyby problem się pojawiał, należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Sposób konserwacji kulek PlumBum:

  • Kulki PlumBum aplikowane w miejsce intymne mogą być używane wyłącznie przez jedną osobę.
  • Przed aplikacją można zwilżyć kulki letnią wodą lub odrobiną lubrykantu.
  • Po każdym użyciu należy je dokładnie umyć w ciepłej, nie gorącej wodzie (ewentualnie z dodatkiem środków do higieny intymnej).
  • Delikatnie osuszyć papierowym ręcznikiem.

ZACZNIJ SWÓJ TRENING JUŻ DZIŚ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl