darmowa dostawa PlumBum

Kulki - o wielu twarzach

0

Plum Bum – kulki o wielu twarzach

Kulki Gejszy, kulki waginalne, kulki orgazmiczne czy też kulki dopochwowe – wiele nazw, pod którymi kryją się kulki do ćwiczenia mięśni dna miednicy metodą Kegla.

 

 

Czym  różnią się od siebie?

 

Poza nazwą kulki mogą różnić się średnicą oraz kształtem. W zależności od stopnia zaawansowania ćwiczeń mięśni dna miedniczy metodą Kegla  mamy z reguły kulki w dwóch rozmiarach: większe, dla początkujących o średnicy  36-38 mm i mini o średnicy 28-29 mm. Kulki występują także w wersji pojedynczej i podwójnej.

Kulki waginalne – to gadżet który narodził z V wieku przed naszą erą. Pierwsze kulki pochodzą z krajów Orientu, gdzie początkowo używane były głównie przez mężczyzn. Z czasem także kobiety odkryły ich właściwości zarówno zdrowotne jak i seksualne.

Znane pod nazwą „Kulki Gejszy” lub „Kulki Orgazmiczne” kojarzą się przede wszystkim  jako gadżet erotyczny mający pomagać w osiąganiu spektakularnych orgazmów. Kulki - czy to Gejszy, waginalne, dopochwowe  czy orgazmiczne - faktycznie pomogą nam osiągać mocniejsze i głębsze orgazmy, ale nie od razu i nie bez pewnego wysiłku z naszej strony.

Na czym polega fenomen kulek waginalnych?

 

Sekret wszystkich kulek to nie tajemna moc, która nagle się z nich uwalnia i zmienia nasze życie. Tak jak ciężarki na siłowni, tak nasze kulki mają ułatwić nam ćwiczenia, które w zasadzie powinnyśmy same wykonywać regularnie czyli od najprostszego chodzenia po ćwiczenia fitness czy bieganie. Każdą aktywność fizyczna można wykonywać z  kulkami Plum Bum.

 

Jak są skonstruowane kulki gejszy?

Wszystkie kulki są tak skonstruowane, że w dużej kulce jest umieszczona mała kulka, która obija się o ścianki tej dużej i wprawia ją w nieodczuwalne dla nas drganie. W ten sposób mięśnie Kegla zmuszane są do pracy. Kiedy jesteśmy w formie, dbamy o kondycję, czujemy się dobrze w naszym własnym ciele, mamy zwiększoną samoocenę i zadowolenie z siebie. Dlatego warto aktywnie zadbać też o te partie ciała, których nie widać na zewnątrz a na 100% przyczynią się do lepszego samopoczucia!

Noszenie kulek gejszy ma też delikatny walor stymulacji seksualnej, co oznacza, że dbanie o zdrowie może być całkiem przyjemne.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl