darmowa dostawa PlumBum

Sposób dostawy

 

 

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską DHL, Pocztę Polską i za pośrednictwem Paczkomatów.
Gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.
Kurierzy firmy DHL doręczają nasze paczki w dni robocze w godz. 8 – 17.

Paczkomaty to wygodny system skrytek pocztowych, który służy do odbierania paczek o dowolnej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Aby otworzyć skrzynkę i odebrać swoją przesyłkę, wystarczy wpisać kod i numer telefonu na panelu Paczkomatu. Możesz to zrobić, o każdej porze.
Jeśli w ciągu 3 dni nie odbierzesz swojego zamówienia, przesyłka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost, o adresie którego zostaniesz poinformowany SMS-em i e-mailem,a po upływie kolejnych 14 dni przesyłka zostanie zwrócona (opłata za zwrot jest równe kwocie nadania przesyłki).

Listonosz dostarcza przesyłkę pod wskazany adres w godzinach ustalonych przez Pocztę Polską. Przesyłka jest wydawana przez listonosza osobie, do której zaadresowana jest przesyłka, lub osobie upoważnionej do odbioru.
W przypadku gdy mieszkanie jest zamknięte listonosz pozostawia awizo i paczkę można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni roboczych.Do odebrania przesyłki nie jest niezbędne awizo ani numer przesyłki, wystarczy dowód osobisty.

 

Koszt dostawy
Sposób dostawy
Dyskretna paczka
Czas dostarczenia paczki
 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl